Rohožka Kokos + guma vlnky - na ven i na doma

Rohožka Kokos + guma vlnky je podobně jako všechny ostatní rohožky kokos + guma vyrobena z kokosu a gumy. Tento model je zdoben vzorem černých vlnek.
Možnosti doručení
Kód: 11189
269 Kč / ks
Rohožka Kokos + guma vlnky - na ven i na doma
Typ: 40x70
Skladem, do 2 prac. dnů odešleme | 11189 EAN: 8595182114086
269 Kč / ks

Kokos a guma se může zdát jakožto neobvyklá kombinace, ale u rohožek se využívá vcelku běžně. Rohože jsou tak přírodnější a pružnější. Tato řada je vyzdobena mnohými vtipnými a veselými vyobrazeními jak zvířátek, tak abstraktních motivů.

BO-MA

Boma je producent a velkoobchodník s koberci z exotických lokací jako je například Čína nebo Indie. Specializují se zejména na rohožky a různé typy cenově dostupných koberců, které mají originální vzory. Tato firma je jedna z mála na Českém trhu, která se specializuje na výrobu a dovoz z mimo Evropských zemí. Proto jsou koberce zajímavé jak svými materiály, tak svým provedením. Dalo by se říct, že se jedná o mezeru na trhu, protože asi 90% všech koberců, které se v Čechách prodávají, jsou vyráběny v Belgii, Turecku, Egyptě nebo Srbsku. Firma Bo-Ma zde tedy krásně nachází uplatnění, protože výrobky jsou odlišné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rohožky
Barva koberce: HNĚDÁ
Materiál: Syntetický - umělý (vegan)
Tvar: Obdélník
Celková výška: 6 mm
Výška vlasu v mm: 3 mm
Specifikace materiálu: Kokosové vlákno, Guma
Certifikáty, udržitelnost: Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů
Podklad: Guma (gel - protiskluzový)
Využití: Venkovní i vnitřní
Speciální vlastnosti: Venkovní použití (outdoor), Protiskluzový
Určení dle místnosti: Chodba / Předsíň
Způsob výroby: Strojně dělaný
Typ produktu: Rohož / předložka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola